Głównym celem Fundacji Kreatywnych Zmian Społecznych jest edukacja i pomaganie zróżnicowanym grupom społecznym w rozwoju osobistym i zawodowym, edukacyjnym i biznesowym. W szczególności wspieramy kobiety w zdobyciu nowych kompetencji, przekwalifikowaniu się, zdobyciu satysfakcjonującej pracy oraz otwarciu własnej firmy. Prowadzimy liczne działania indywidualne oraz grupowe, w zakresie:

  • doradztwa zawodowego
  • poradnictwa zawodowego
  • konsultacji dietetycznych
  • konsultacji ze specjalistą ds. przeciwdziałania przemocy
  • terapii środowiskowej
  • bezpłatnych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikację/umiejętności
    w formie stacjonarnej oraz online w celu podniesienia kwalifikacji i umiejętności kobiet

Chcemy dzielić się swoją wiedzą, pomysłami i opiniami w celu wspierania zrównoważonego pod względem płci uczestnictwa w rynku pracy. Wykorzystamy nasze doświadczenie i wiedzę w celu poprawy warunków pracy kobiet oraz lepszej równowagi między życiem zawodowym i prywatnym.

U nas każdy Uczestnik znajdzie przestrzeń, aby wzmacniać swoje kompetencje/kwalifikacje w zgodzie z własnym stylem działania.

Naszymi szkoleniami, warsztatami, kursami, wykładami, zajęciami motywacyjnymi czy indywidualnymi konsultacjami, wspieramy w szczególności kobiety w ich rozwoju.

Pamiętaj jesteśmy dla Ciebie, Twoje potrzeby i oczekiwania są dla nas ważne, bo Ty jesteś ważna!

Kobiety w życiu zawodowym bardzo często poprzez swoją pracę wspierają inne osoby w drodze do sukcesu, a to sprawia, iż często brakuje im czasu, by zająć się swoimi potrzebami i rozwojem. Pragniemy być wsparciem dla tych właśnie kobiet, w tym celu zaprojektowaliśmy specjalne dedykowane kobietom szkolenie.

Są zawody, w których kobieta jest nie do zastąpienia i my jako Fundacja dostrzegliśmy ten potencjał i staramy się tak przygotować swoją ofertę, aby była dostosowana do potrzeb naszych Uczestniczek a jednocześnie odpowiadała na zapotrzebowanie rynku.

Kursy z fizjoterapii i opiekunkę osób starszych. Współczesne społeczeństwo jest schorowane, starzejące się więc nigdy nie zabraknie ofert pracy dla osób, które potrafią zajmować się osobami starszymi, fizjoterapeutek oraz kobiet umiejących prowadzić zajęcia terapeutyczne. 

Zmiany rynkowe wywołane upowszechnieniem pracy zdalnej sprawiło, że obecnie wiele dobrze płatnych zajęć wcale nie wymaga wychodzenia z domu. Świat wirtualny potrzebuje tekstów do każdej nowej strony www, artykułu, poradnika, blogu. W świecie Internetu i nie tylko zaczyna liczyć się jakość i unikalność. W tym zawodzie sprawdzi się ktoś skrupulatny, ale również osoby z zacięciem dziennikarskim i/lub artystycznym.

W naszej ofercie są kursy: Copywriter, specjalistka ds. marketingu

A może e-commerce i praca zdalna?

E-commerce jest teraz na fali. Jeśli zdecydujesz się zostać specjalistką od np. sprzedaży i promocji online

Specjalistka od mediów społecznościowych 

Zawód specjalistki od mediów społecznościowych to praca, którą możesz wykonywać zarówno zdalnie jak i być zatrudniona na stałe. Specjalistka ds. mediów społecznościowych dba nie tylko o wygląd i treści na kontach, ale również administruje nimi z punktu widzenia właściciela. 

Na kursie mediów społecznościowych dowiesz się jak funkcjonują poszczególne portale, do kogo są kierowane, poznasz funkcjonalności administracyjne oraz jak prowadzić działania promocyjne w tym zakładać reklamy płatne (np. Facebook Ads). 

Kursy rozwoju osobistego. 

Jeśli masz problem z wyborem kursu, to może na początku powinnaś skupić się na pracy nad odnalezieniem swojego własnego ja, aby nabrać pewności siebie, asertywności. W naszej ofercie znajdziesz kurs rozwoju osobistego, który zostanie „uszyty na miarę” do Twoich aktualnych potrzeb wspomoże decyzje i wybory w przyszłości

Oferta kursów/szkoleń Naszej Fundacji jest szeroka, każda kobieta zainteresowana podniesieniem kompetencji/kwalifikacji znajdzie coś co ją zainteresuje i pozwoli „rozwinąć skrzydła” na rynku pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z tematyką naszych szkoleń, która znajduje się w zakładce OFERTA

Lorem ipsum dolor sit amet elit, enim quis proin aliquam non lectus tellus blandit, vivamus vulputate donec semper dapibus.

John Doe